• codziennie 24 H
  • ul. Połczyńska 114, Warszawa
  • +48 501 192 666

Usługi

Zapraszamy do skorzystania z usług wypożyczalni SDLCar działającej na terenie Warszawy i okolic. Prowadzimy wynajem samochodów dostawczych oraz busów oraz skup samochodów dostawczych dla firm oraz osób prywatnych.

Firmy, które posiadają własną flotę samochodów zmuszone są poświęcać wiele środków oraz zatrudniać wielu pracowników do administrowania własnym, często bardzo rozbudowanym parkiem samochodowym. Doskonałym sposobem na relatywne obniżenie tych kosztów, jak i uniknięcie konieczności zatrudniania wielu osób jest z pewnością outsourcing floty, czyli długoterminowy wynajem samochodów dostawczychbusów czy też innych samochodów. Wynajem długoterminowy skierowany jest przede wszystkim do firm wykorzystujących samochody jako narzędzie pracy, podlegające okresowej wymianie. Firma powinna wykorzystywać swój budżet przede wszystkim na inwestycje związane z głównymi gałęziami swojej działalności, pomnażając przez to kapitał a w efekcie budując własną markę.

Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom naszych Klientów oferujemy również skup samochodów dostawczych różnych marek i roczników. Zapraszamy szczególnie tych, którym zależy na szybkiej sprzedaży pojazdu lub mających problem ze względu na to, że ich oferta ginie w zalewie innych na portalach aukcyjnych i ogłoszeniowych. W naszych skupie samochodów dostawczych oferujemy uczciwą, satysfakcjonującą wycenę i szybkie działanie. Z nami nie musisz czekać na zainteresowanie Twoją ofertą – skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe i przedstawimy naszą propozycję. Oferta skupu skierowana jest do klientów indywidualnych i firm.

Door to Door

Transport samochodu na życzenie w określone przez klienta miejsce; np: serwis, myjnia, wulkanizacja, inny oddział firmy, lub dowolnie wskazany adres. Dzięki usłudze door to door oszczędzają Państwo czas i pieniądze, zaplanują dzień tak aby jak najlepiej wykonać zaplanowane zadania.

Auto zastępcze

Jeżeli Państwa samochód został uszkodzony w wyniku wypadku drogowego lub kolizji z winy innego kierowcy a wykorzystujecie go do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, pracy w innej firmie lub po prostu jest wam niezbędnie potrzebny do wykonywania codziennych obowiązków macie Państwo prawo wynająć samochód na czas naprawy obciążając kosztem wynajmu Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy. Firmy ubezpieczeniowe zwykle o takich uprawnieniach nie informują poszkodowanych. Warunkiem zwrotu kosztów jest wynajęcie pojazdu tej samej lub niższej klasy oraz udokumentowanie, że pojazd jest niezbędny do wykonywania obowiązków życia codziennego a jego brak może narazić Państwa na konsekwencje finansowe lub zdrowotne. W związku z powyższym w oświadczeniu można wskazać, że samochód jest niezbędny np. na dojazdy do pracy czy do odwożenia dzieci do szkoły. W ten sposób pozbawimy ubezpieczyciela argumentów, że auta używamy okazyjnie.

Przewóz VIP

Dla klientów wymagających, chcących podróżować bez stresu, z odrobiną prestiżu i wygodnie, proponujemy nasze samochody wyższych klas.
Zapewniamy dyskrecję i fachową obsługę.
Stawka kilometrowa: od 2,1 zł netto + Vat
Stawka godzinowa:   od 35  zł netto + Vat
Stawka godzinowa naliczana jest za przerwy na życzenie klienta.
Przy większej ilości kilometrów naliczana jest tylko stawka kilometrowa.

Przewóz Osób

Stawiamy zawsze na profesjonalną obsługę klienta, a nasz transport osób wypełnia lukę w rynku na usługi przewozowe najwyższej jakości. Busy są cyklicznie sprawdzane w najlepszych serwisach w Warszawie.

Wynajem długoterminowy

Firmy posiadające flotę samochodów zmuszone są poświęcać wiele środków, tym samym angażować wielu pracowników do administrowania własnym, często bardzo rozbudowanym parkiem samochodowym.
Sposób na relatywne obniżenie tych kosztów to z pewnością outsourcing floty, czyli wynajem długoterminowy.

Wynajem długoterminowy skierowany jest przede wszystkim do Firm wykorzystujących samochody jako narzędzie pracy, podlegające okresowej wymianie. Firma, powinna wykorzystywać swój budżet przede wszystkim na inwestycje związane z głównymi gałęziami swojej działalności, pomnażając przez to kapitał a w efekcie budując własną markę.

Auto do ślubu

Czy myśleli Państwo już o wymarzonym samochodzie ,który powiezie Was po nowej wspólnej drodze życia zmierzając w obranym przez Was kierunku ?
Samochód ślubny powinien wprowadzać Parę Młodą  w  podniosły nastrój dnia ślubu. Dekoracja samochodu musi sprawiać, że nastrój ten będzie wyczuwalny od momentu wyprowadzenia panny młodej z domu aż do kościoła.
Wszystko w tym najważniejszym dniu musi być wyjątkowe i niepowtarzalne.

Proponujemy zatem Państwu na ten szczególny moment wyjątkową ofertę , która stanie się częścią tego uroczystego dnia.

Layout

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!