Skup samochodów dostawczych

Usługi

Zapraszamy do skorzystania z usług wypożyczalni Mia Formance działającej na terenie Warszawy i okolic. Prowadzimy wynajem samochodów dostawczych oraz busów oraz skup samochodów dostawczych dla firm oraz osób prywatnych.

Firmy, które posiadają własną flotę samochodów zmuszone są poświęcać wiele środków oraz zatrudniać wielu pracowników do administrowania własnym, często bardzo rozbudowanym parkiem samochodowym. Doskonałym sposobem na relatywne obniżenie tych kosztów, jak i uniknięcie konieczności zatrudniania wielu osób jest z pewnością outsourcing floty, czyli długoterminowy wynajem samochodów dostawczych, busów czy też innych samochodów. Wynajem długoterminowy skierowany jest przede wszystkim do firm wykorzystujących samochody jako narzędzie pracy, podlegające okresowej wymianie. Firma powinna wykorzystywać swój budżet przede wszystkim na inwestycje związane z głównymi gałęziami swojej działalności, pomnażając przez to kapitał a w efekcie budując własną markę.

Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom naszych Klientów oferujemy również skup samochodów dostawczych różnych marek i roczników. Zapraszamy szczególnie tych, którym zależy na szybkiej sprzedaży pojazdu lub mających problem ze względu na to, że ich oferta ginie w zalewie innych na portalach aukcyjnych i ogłoszeniowych. W naszych skupie samochodów dostawczych oferujemy uczciwą, satysfakcjonującą wycenę i szybkie działanie. Z nami nie musisz czekać na zainteresowanie Twoją ofertą – skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe i przedstawimy naszą propozycję.
Oferta skupu skierowana jest do klientów indywidualnych i firm.

 

Door to Door

wynajem samochodów osobowych warszawa

Auto zastępcze

Przewóz VIP

Przewóz osób

wynajem lawet warszawa

Wynajem długoterminowy

wynajem samochodów dostawczych warszawa

Auto do Ślubu

Serwis internetowy używa plików cookie. Więcej informacji znajdziesz na Polityka Cookie. Możesz je wyłączyć używając ustawień w przeglądarce.